Verslo BONA FIDE (рейдовский захват) atėmimas Rusijoje

Daugelis prašo parašyti apie Rusijoje verslus, vystymą ir t.t. bet yra ir kita pusė – kada verslus bandoma atimti.
Daug plėstis neverta ir aprašyti visą istoriją iš tikro užimtų labai daug laiko ir skaityti būtų per daug nuobodu, todėl bandysiu aprašyti kiek įmanoma glaustai ir įdėsiu video siužetus, kuriuos galėsite pažiūrėti ir patys įvertinti bei stebėti tolimesnę situaciją.

Vis gi, jei kam yra didelių problemų dėl rusų kalbos, kažko nesuprantate, rašykite komentarus ir bandysiu ne tik aš, bet ir kiti blogo skaitytojai išversti ir paaiškinti kažkurias vietas.

BONA FIDE – įkūrėjęs Vadimas Ivanovas verslą pradėjo senokai Sankt-Peterburge. Iš pradžių nuo sporto papildų pardavimų, paskui žmonai pasiuvo keletą aprangų į sporto salę, gavo užsakymų ir taip po biški vystėsi verslas, kuris išaugo į ~150mln rublių (~€1.7mln) įmonės kapitalizacija. Ne kartą gelbėjo savo verslą parduodamas viską ką turėjo ir NT ir automobilius ir lindo į skolas, verslą išgelbėjo ir toliau vystė puikiai iki tol, kol į kompaniją nepriėmė studento Nikitos Antonovo. Nikita pradžioje aktyviai dalyvavo vystyme su savo įdėjomis ir entuziastu. Praėjus kažkuriam laikui, Nikita iš Vadimo gavo dalį įmonės akcijų. Verslas vystėsi, bet kažkas “perbėgo” judviejų kelius ir Nikita pradėjo “kenkti”. Nieko iš pradžių Vadimas nesuprato kodėl taip, bandė su juo kalbėtis, aiškintis kas vyksta, tarėsi, kad jis palieka generalinio direktoriaus pareigas už 15mln rublių (~€200k) ir jų keliai išsiskiria be priekaištų vienas kitam. Nikita sutiko su šia sąlyga, bet tuo pat metu pradėjo rengti planą, kaip atimti įmonę, brand-name, logo ir t.t.

Viskas prasidėjo liepos 1 dieną, kada atvažiavo AUDI automobilis ir viską pradėjo filmuoti. Sekančią dieną atėjo žmogus, užėjo į jų cechą ir apžiūrėjo kur kas stovi, nufilmavo, o jau liepos 3d. anksti ryte prasidėjo reidas ir įmonės atėmimas. Vadimui paskambino apsauga ir pranešė, todėl jis anksti ryte atvažiavęs pradėjo filmuoti ir iškvietus atitinkamas institucijas pavyko dalį produkcijos išsaugoti.

Labai daug ką aprašinėti nėra, todėl įkeliu video sąrašą kuriuos vertą visiems pažiūrėti ir suprasti, kokią klaidą Vadimas padarė. Labai tikiuosi, kad jam pavyks išspręsti viską ir įmonė liks jo rankose ir daugiau tokių klaidų nedarys.

Esu tikras, kad čia skaito žmonės kurie taip pat kuria verslą ar jau turi nemažą, todėl būkite atidūs, nedarykite klaidų, skaitykite viską ką pasirašinėjate.

Siūlau visiems užsiregistruoti ir palikti komentarus, bei klausimus kur kas buvo neaišku – bandysime bendromis jėgomis paaiškinti visi skaitytojai!

Leave a Comment