TOP5 youtube vlogerių kuriuos verta sekti

Youtube senas geras Google projektas, kuris puikiai įsitvirtino video srityje. Vieni kelia savo video pasidalinti su draugais, kiti iš to daro verslą, treti tiesiog šiaip, dėl “masinės psichozės”. Aprašysiu TOP5 blogerius, kuriuos aš pats stebiu ir žiūriu beveik visus video (1 iš 10 praleidžiu, neužkabina per keletą min).

5 vieta: People PRO – Sergey Pavlovich (Ukraina) EDIT: Baltarusija
Sergėjus, buvęs “hackeris”, sėdėjęs USA kalėjime už kardingą (pataisymas iš uzdarbio nario wicked – sėdėjo Baltarusijos kalėjime. Seniai žiūrėjau video kur jis pasakoja apie tai, gali būti, kad ir suklydau). Daug informacijos apie internetinį saugumą, apie tai kaip viskas vyksta. Vienas iš informatyviausių video, kurį tikrai siūlau pažiūrėti nuo pradžių iki galo (3 dalys po valandą):

4 vieta: Большой человек (Rusija, Sankt-Peterburg)
Šis vlogeris turi puikių įdėjų ir puikių intervių iš verslo atstovų. Šiuo metu jo kanale vyksta startup’ų “vystymas”. Atrinkta keletas atstovų, kurie metus laiko pateikinės visą informaciją apie pajamas, išlaidas, grynąjį pelną ir t.t. Stebėkit, žiūrėkit, puikus kanalas.
P.S. Reiktų tokio Lietuvoje, su mielu noru žiūrėčiau!

3 vieta: Миллиард на маркетплейсах (Rusija, Maskva)
Vlogas apie tai, kaip dirbti ir uždirbti didžiausiame Rusijoje (ir ne tik) marketplace Wildberries. Aš vis kaip tik pradedu žiūrėti naują dalį nesuprantu, kodėl Lietuvoje nėra dar tokio marketplace….varlė kažką bando daryti, bet kažkas ne taip.

2 vieta: Do4a – третье дыхание (Rusija, Sankt-Peterburgas)
Kaip gi be vlogerio Vadimo, kuris gali prarasti savo milijoninį verslą. Beje, gera produkcija – kam įdomu manau galite puikiai importuoti ir į ES!

1 vieta: FEDORIV VLOG (Ukraina, Kijevas)
Puikus, kreatyvus žmogus, daug informacijos apie brand, verslo kūrimą, strategijas ir t.t. Tai tas vlogeris kurį privaloma žiūrėti viską nuo pradžių iki galo. Dirba digital marketing srityje, puikiai “iškelia” naujus/esamus brand/re-brand produktus ar paslaugas į aukštumas. Prieš beveik metus laiko pasidalino vienu geriausiu training video nemokamai tam, kad viruso krizės metu, žmonės pradėtų įgyvendinti savo įdėjas. Turite puikią galimybę pažiūrėti visus video, dalintis juo, naudotis joje pateikta informacija ir t.t. NEMOKAMAI. Nepagailėkite 15 valandų ir peržiūrėkite visus video iš BRAND FATHER serijos!

Leave a Comment